Szukamy zaangażowanych, otwartych na nowe wyzwania pracowników.

Naszym celem jest wspólny rozwój naszej firmy oraz indywidualny rozwój każdego z naszych pracowników. Dzięki temu osiągamy wspólny sukces i wzajemnie się uzupełniamy.

Nasza firma działa niestandardowo wprowadzając szereg innowacji na polskim rynku od wielu lat.

Cały czas się rozwijamy i mamy jeszcze wiele celów do osiągnięcia w niedalekiej przyszłości

Czy jesteś chętny / chętna aby swoim talentem, zaangażowaniem, umiejętnościami i doświadczeniem wesprzeć nasz rozwój i sukces?

Jeżeli tak nie czekaj skontaktuj się z nami i rozwijaj swoją wiedzę i umiejętności w naszej firmie wspólnie z nami !

W zamian zaoferujemy Ci rozwój, stabilną pracę oraz godziwe wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania i umiejętności.

Aktualnie prowadzimy następujące rekrutacje:

  • Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Zakres obowiązków

Wsparcie przy wykonywaniu projektów HVAC (klimatyzacja, pompy ciepła,

instalacje sanitarne i elektryczne)

przygotowywanie ofert handlowych,

Wykonywanie dokumentacji powykonawczych

Koordynacja procesu sprzedaży

Prowadzenie rozmów i spotkań z klientami / projektantami

Logistyka i koordynacja zamówień

Wykształcenie

Preferowane wyższe techniczne - najlepiej związane z branżą HVAC

Umiejętności / Predyspozycje

Orientacja na cel, samodzielność, samodyscyplina, skuteczność w działaniu

Wysoka kultura osobista

Wysoka komunikatywność, nawiązywanie kontaktu,

Doskonała organizacja pracy własnej

Systematyczność

Dyspozycyjność:

Dobra znajomość Pakietu MS Office ( word excel outlook, power point)

Znajomość podstaw programu AUTO-CAD będzie dodatkowym atutem

Prawo jazdy kat B

Doświadczenie zawodowe

Nie wymagane

  • Pomocnik montera / serwisanta klimatyzacji

Wymagania

Prawo jazdy kat. B

Zaangażowanie w naukę i rozwój

Umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie w pracach montażowo - serwisowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Umowę o pracę po okresie weryfikacyjnym

Możliwość rozwoju

Stabilną pracę

Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.