Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty Chillery Adsorpcyjne

Chillery Adsorpcyjne - wytwarzanie chłodu z ciepła odpadowego

Poniższy film pokazuje możliwości zastosowania technologi adsorpcji

Produkcja chłodu odbywa się w wyniku procesu adsorpcji dzięki wykorzystaniu różnych źródeł ciepła odpadowego lub technologicznego

 

 

Agregaty adsorpcyjne nowej generacji !

Siedziba oraz fabryka firmy Fahrenheit AG jest zlokalizowana w Niemczech. Firma Fahrenheit jest liderem w opracowaniu i produkcji technologii adsorpcji na rynku światowym. Firma jest znana ze swoich profesjonalnych i całościowych rozwiązań. Nasi klienci będą czerpać zyski z naszej kompleksowej obsługi razem z wiedzą "know-how" dotyczącą chłodnictwa wysoko- i średnio-temperaturowego.
Nasza dynamiczna i otwarta struktura firmy odgrywa ważną rolę w optymalizacji finansowego rozwoju naszych partnerów, jednocześnie stawiając potrzeby klienta na pierwszym miejscu.

Od 2002 roku badania i rozwój stanowiły siłę napędową technologii chillerów adsorpcyjnych. W oparciu o nasze własne pomysły zgodne z wymogami naszych klientów, produkujemy innowacyjne energooszczędne i opatentowane rozwiązania dla potrzeb produkcji i magazynowania zarówno chłodu, jak i ciepła wszędzie tam gdzie jest potrzebne chłodzenie oraz dysponujemy nadmiarem ciepła.

Firma Fahrenheit korzystająca z doświadczenia firmy Sortech AG posiada więcej niż 20 krajowych oraz międzynarodowych patentów związanych z wysokotemperaturowym chłodnictwem oraz rozwiązaniami technologicznymi wykorzystującymi stałe sorbenty takie jak: silica gel lub zeolite.

Agregaty adsorpcyjne oferowane przez firmę ART-KLIMA - opracowywane i produkowane w Niemczech, umożliwiające nadzwyczajne oszczędności energii - stały się odpowiedzią na ciągły wzrost zapotrzebowania na efektywność energetyczną w budynkach oraz w procesach przemysłowych.

 

Idealne dla chłodnictwa. Chiller napędzany ciepłem.

Wykorzystanie dostępnego ciepła do wydajnego chłodzenia. Więcej niż dekadę temu firma Sortech zmieniła tą mglistą ideę w rzeczywistość opracowując technologię adsorpcji. Agregat zbudowany jest analogicznie do klasycznego chillera sprężarkowego, tylko że zamiast energii mechanicznej wykorzystuje ciepło jako źródło zasilania. Wykorzystując tą zasadę oszczędza nie tylko energię elektryczną obniżając koszty działania ale jest również przyjazny środowisku. Agregat chłodniczy pracuje na zasadzie adsorpcji. dzięki wykorzystaniu dwóch adsorberów chłód będzie generowany cyklicznie.

Agregat adsorpcyjny Fahrenheit może być wykorzystany praktycznie wszędzie tam gdzie jest wymagane chłodzenie w małym i średnim zakresie. Dzięki połączeniu modułów, możemy skutecznie realizować projekty do łącznej wydajności chłodniczej 310 kW. Analogicznie jak standardowy chiller zasilany elektrycznie agregat idealnie nadaje się do chłodzenia biur czy np. budynków użyteczności publicznej. W połączeniu z jednym z: Kogeneracja (CHP), kolektory słoneczne, lokalne czy centralne systemy sieci ciepłowniczych lub po prostu ciepło odpadowe agregaty adsorpcyjne zapewniają najwyższy możliwy poziom efektywności energetycznej.

Dodatkowo nasze agregaty mogą pracować jako pompa ciepła w trakcie zimy wspierając systemy grzewcze w budynkach

Jak wielu innych wcześniej zaufaj wysokiej jakości produktom firmy Sortech dla zapewnienia maksymalnej sprawności, optymalnej integracji oraz najwyższej możliwej niezawodności !

 

Chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę www.chillery-adsorpcyjne.pl

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40