Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty GHP - Gazowe Pompy Ciepła Systemy GHP - kurtyny powietrzne

Gazowe Pompy Ciepła - współpraca z kurtynami poietrznymi dx

Gazowe Pompy Ciepła - współpraca z kurtynami powietrznymi

Firma Panasonic jako jedyna w Europie oferuje kurtyny powietrzne dostosowane do współpracy z Gazowymi Pompami Ciepła. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmę ART-KLIMA nie musisz już wybierać - kurtyny powietrzne czy zasilanie gazowe. Nowe zestawy przyłączeniowe umożliwiają przyłączenie układów gazowych i elektrycznych pomp ciepła do kurtyny powietrznej wykorzystującej ten sam czynnik chłodniczy, co układ VRF. Zestawy oferowane przez firmę ART-KLIMA wyposażono w wiele opcji przyłączeniowych w taki sposób, że można je łatwo wbudowywać w istniejące układy.


tl_files/Produkty/GHP - Nowe ilustracje/zz kurtyny powietrzne/161 GHP.png

Zgodnie z oczekiwaniami systemy VRF zasilane gazem posiadają najwyższe w branży wskaźniki niezawodności i oferują szereg korzyści dla klientów. Funkcje sterowania momentem obrotowym i prędkością obrotową silników gazowych pomp ciepła są kompatybilne z funkcjami sterowania elektrycznych inwerterowych systemów VRF. Z tego powodu gazowe pompy ciepła umożliwiają indywidualne i efektywne sterowanie oraz zapewniają takie same osiągi, jakich oczekuje się od elektrycznych systemów VRF.

Zastosowania: supermarkety, biurowce, magazyny, galerie handlowe, szpitale i wszystkie duże budynki wyposażone w duże i często otwierane drzwi.

tl_files/Produkty/GHP - Nowe ilustracje/zz kurtyny powietrzne/162 GHP.png

Firma ART-KLIMA posiada w ofercie kurtyny powietrzne w dwóch wersjach - Standard i Jet-Flow. Modele te dostosowane są do pomieszczeń o różnej wysokości. Zmienna temperatura i prędkość powietrza umożliwia zapewnienie komfortu ciepnego w każdym budynku niezależnie od warunków zewnętrznych.

Oba modele kurtyn, oferowane w wersjach o różnych długościach od 1 do 2,5 m, wyposażone są w pięciopołożeniowe, regulowane kratki wylotowe. Model Jet-Flow można instalować na wysokości do 3,5 m, a model Standard do 3 m. Kratki wylotowe można łatwo ustawić w jednej z pięciu pozycji, a filtr powietrza jest dostępny bez używania specjalistycznych narzędzi.

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40