Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty Klimatyzatory Split

Nowe Klimatyzatory dla Domu i Firmy


Wielu producentów - zawsze najlepsza oferta

Nasza firma współpracuje z wszystkimi wiodącymi producentami klimatyzatorów do domów, biur i placówek komercyjnych. Mamy w ofercie kliimatyzatory split i multisplit firm Panasonic, Midea, Daikin, Samsung i innych. Sprowadzamy i montujemy zarówno klimatyzatory w wersjach podstawowych, jak i zaawansowane urządzenia klasy premium wyposażone w inteligentne systemy zdalnego monitoringu i oszczędne gospodarowanie energią.

tl_files/Produkty/Split/z2 Dla domu/421 Split.png tl_files/Produkty/Split/z2 Dla domu/424 Split.png

Poczuj się jak w domu - we własnym domu

Wiemy jak ważny jest komfort i relaks po powrocie z pracy do domu. Dlatego w naszej ofercie są klimatyzatory specjalnie dostosowane do montażu w domach i mieszkaniach. Nasze jednostki wewnętrzne wyposażone są w kilka trybów pracy - od maksymalnej mocy pozwalającej na szybkie schłodzenie pomieszczeń po powrocie do domu do trybu supercichego umożliwiającego komfortowy sen.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/418 Split.png

Jednostki przeznaczone do montażu w domach to kompletne zestawy do przygotowania czystego powietrza - nie tylko chłodzą lub grzeją, ale też osuszają powietrze, usuwają zanieczyszczenia, a nawet wytwarzają jony. Dlatego bardzo istotne jest utrzymanie wnętrza klimatyzatora w czystości. Wielu producentów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkownika i tak projektuje swoje jednostki wewnętrzne, aby umożliwić łatwe i skuteczne czyszczenie filtra. Równie istotne jest czyszczenie wnętrza klimatyzatora - wykonuje to uprawniony serwisant podczas okresowego przeglądu. Firma ART-KLIMA nie tylko sprzedaje klimatyzatory, ale też zapewnia kompleksowy, certyfikowany serwis przez cały okres użytkowania.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/419 Split.png

Klimatyzatory typu split i multisplit - pewne i tanie rozwiązanie dla biznesu

Klimatyzatory typu split dobrze sprawdzają się też w budynkach komercyjnych i obiektach użyteczności publicznej. Nasze urządzenia są naturalnym wyborem w przypadku bardzo małych obiektów np. kiosków, ale sprawdzą się również w dużych i bardzo dużych obiektach. Klimatyzatory split oferowane przez firmę ART-KLIMA to wszechstronne urządzenia, w których jednostka zewnętrzna może być montowana w dużym oddaleniu od jednostki wewnętrznej, dzięki czemu łatwo ją ukryć na dachu lub pod elewacją. Niektóre z naszych urządzen wyposażone są w zdalne systemy komunikacji umożliwiające monitoring i kontrolę urządzeń z tabletu lub smartfona.

Urządzenia multisplit to nieco bardziej zaawansowane systemy, w których kilka jednostek wewnętrznych podłączone jest do jednej jednostki zewnętrznej. W ofercie mamy również wyspecjalizowane klimatyzatory do pracy całorocznej przeznaczone do chłodzenia np. serwerowni.

tl_files/Produkty/Split/z2 Dla domu/422 Split.jpg tl_files/Produkty/Split/z2 Dla domu/425 Split.png

Montaż, uruchomienie i serwis

Nasza firma nie porzuca klienta tak jak inni, w momencie zapłacenia faktury. Oferujemy kompleksową usługę łącznie z montażem i uruchomieniem, wspieramy naszych klientów również w czasie eksploatacji. Jesteśmy znani jako rzetelny serwisant używający wyłącznie oryginalnych części. Jako autoryzowany montażysta i serwisant głównych producentów dbamy o utrzymanie gwarancji i niezawodną pracę dla wszystkich zamontowanych przez nas urządzeń.

tl_files/Obiekty Referencyjne/OR Banki/SPLIT - Renewal Bank Warszawa/Plukanie instalacji chlodniczej Czarna.jpg tl_files/Produkty/Split/z5 multisplit/453 Split.png

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40