Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Klimatyzacja - Serwis

Regularny serwis to większa żywotność

Klimatyzator, aby pracował niezawodnie przez długie lata, musi być regularnie serwisowany. Dla utrzymania higieny niezbędna jest okresowa wymiana filtra oraz czyszczenie od wewnątrz urządzenia. Poziom czynnika chłodniczego musi być sprawdzany, gdyż nieszczelność układu prowadzi do szybkiego zniszczenia urządzeń.

tl_files/Produkty/Split/z5 multisplit/452 Split.png

tl_files/Produkty/Split/z5 multisplit/454 Split.png

tl_files/Produkty/Split/z2 Dla domu/424 Split.png

Autoryzowany serwis wiodacych producentów

Firma ART-KLIMA jest autoryzowanym serwisantem klimatyzatorów typu split firm Panasonic, Midea, Daikin i Samsung. Nasza firma od lat zajmuje się serwisem klimatyzatorów typu split, a także serwisem większych urządzeń klimatyzacyjnych, oraz całych systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji. Specjalizujemy się zarówno w montażu, jak i późniejszym wsparciu, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. ART-KLIMA to sprawdzony serwisant i doświadczony partner w biznesie.

tl_files/Obiekty Referencyjne/OR Banki/SPLIT - Renewal Bank Warszawa/Jednostka zewnetrzna SPLIT Renewal.jpg

tl_files/Obiekty Referencyjne/OR Banki/SPLIT - Renewal Bank Warszawa/Plukanie instalacji chlodniczej Czarna.jpg 

Bez przeglądów nie ma gwarancji

Prawidłowe działanie klimatyzacji jest zależne od poprawnego montażu i serwisu. Producenci klimatyzatorów udzielają gwarancji na swoje urządzenia tylko pod warunkiem montażu i uruchomienia przez uprawnioną firmę. Również serwis musi być dokonywany przez autoryzowanego serwisanta np. pracownika ART-KLIMA. W zależności od producenta wymagane są 1-2 przeglądy w roku przez cały okres gwarancyjny. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z gwarancji nawet przez okres 7 lat (dla niektórych producentów).

Sprawdzony serwis nawet u dużych klientów

Nasza firma od lat sprzedaje i serwisuje klimatyzację nawet u dużych klientów. Mamy wśród naszych referencji serwis systemów, w których ponad sto jednostek wewnętrznych pracuje w jednym budynku. Mamy na koncie również serwisy po kilkadziesiąt splitów w jednym budynku. Nasi klienci cenią profesjonalizm i doświadczenie naszych usług, dzięki którym mogą cieszyć się niezawodną pracą i długim okresem gwarancyjnym. Aby zapewnić niezawodną pracę już od początku sezonu, prosimy o umawianie się na serwis jesienią lub zimą, gdy mamy większe szanse na znalezienie pasującego Państwu terminu.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/413 Split.png tl_files/Produkty/Split/z5 multisplit/453 Split.png

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40