Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty Klimatyzatory Split Klimatyzacja - Nasza oferta

Klimatyzacja - Nasza oferta

tl_files/Produkty/Klimatyzatory Split/Glowna/Klimatyzatortypu split - jednostka nascienna.jpg

Klimatyzatory na każdą kieszeń

Nasza firma ma w ofercie klimatyzatory różnych dostawców. W przeciwie ństwie do konkurencji nie jesteśmy tylko dystrybutorem jednego producenta, ale współpracujemy z wieloma firmami m.in. Panasonic, Midea, LG, Samsung aby sprostać potrzebom każdego klienta. W naszej ofercie są zarówno klimatyzatory ekonomiczne o bardzo dobrym stosunku ceny do funkcjonalności, jak i urządzenia z wyższej półki o zaawansowanych opcjach sterowania, wysoko sprawnych filtrach powietrza i wysokich współczynnikach efektywności energetycznej.

Midea

Firma Midea to jeden z najszybciej rozwijających się obecnie producentów klimatyzacji. Urządzenia Midea cechują się wysoką efektywnością energetyczną, małymi rozmiarami, niską ceną, oraz ciekawym designem. Wszystkie jednostki wewnętrzne Midei wyposażone są w filtr o wysokiej gęstości i Funkcję Turbo.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/412 Split.png

Filtr o wysokiej gęstości umożliwia dokładniejsze wychwytywanie pyłu, kurzu, sierści i innych zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Filtr pokryty jest specjalną emulsją z witaminą C, która powoli uwalniana jest do pomieszczenia.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/411 Split.png

Funkcja Turbo to dodatkowa opcja powodująca natychmiastowe uruchomienie wentylatora z maksymalną prędkością aby szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie.

Klimatyzatory Midea wszystkich typów posiadają aż 12 stopni prędkości wentylatora jednostki wewnętrznej, dzięki czemu regulacja przepływu powietrza jest bardziej precyzyjna i pozwala na indywidualne dostosowanie komfortowych warunków w pomieszczeniu.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/413 Split.png

Prędkość wentylatora na każdym biegu jest minimalnie korygowana względem temperatury powietrza. Pozwala to na szybsze schładzanie lub ogrzewanie pomieszczeń, w których temperatura powietrza znacznie odbiega od nastawy. W momencie osiągnięcia zadanej temperatury, gwarantuje cichszą pracę urządzenia i oszczędność energii elektrycznej.

Długie okresy międzyprzeglądowe sięgające 10 miesięcy znacznie obniżają koszty użytkowania w okresie gwarancyjnym i po okresie gwarancyjnym. Klimatyzatory Midea mają bardzo niskie zużycie energii w trybie Standby - tylko 1 W.

Panasonic

Firma Panasonic to jeden z wiodących producentów klimatyzacji. Klimatyzatory Panasonic cechują się wysoką efektywnością energetyczną,dużą niezawodnością i stosunkowo niską ceną. Wszystkie jednostki wewnętrzne Panasonic wyposażone są w funkcję automatyczny restart i dostosowane do współpracy ze sterownikami bezprzewodowymi.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/415 Split.png

Gorący start to nowa opcja opóźniająca uruchomienie wentylatora do momentu nagrzania całego wymiennika ciepła. Dzięki temu po uruchomieniu w trybie grzania, lub po odszranianiu jednostki zewnętrznej klimatyzator nawiewa od razu gorące powietrze i unika się nieprzyjemnego zimnego nawiewu podczas nagrzewania się lameli.

Automatyczny restart - jeśli klimatyzator zostanie wyłączony w sposób niezależny od użytkownika (np. w wyniku utraty zasilania), to po ponownym podłączeniu automatycznie uruchamia się poprzedni program pracy.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/414 Split.png

Funkcja Econavi to inteligentny system dopasowania efektu chłodniczego do użytkownika, w który wyposażone są niektóre jednostki wewnętrzne firmy Panasonic. System Econavi składa się z czujnika podczerwieni i czujnika ruchu, które wykrywają obecność i aktywność osób w pomieszczeniu, czujnika światła, oraz z oprogramowania sterującego wentylatorem i klapami klimatyzatora. W czasie kiedy w pomieszczeniu nikt nie przebywa temperatura jest powoli podnoszona (lub obniżana) aby zapewnić oszczędność energii. Klimatyzator również obniża moc w nocy oraz podczas zachmurzenia, kiedy nie jest potrzebna tak wysoka moc chłodzenia. System Econavi pozwala znacznie obniżyć zużycie energii bez obniżania komfortu użytkowników.

Nowe jednostki na czynnik R-32 - obecnie stosowany czynnik chłodniczy R-410A jest przeznaczony do wycofania do 2030 roku. Firma Panasonic już dziś wprowadza na rynek urządzenia pracujące na bardziej wydajnym czynniku R-32, który dzięki niższemu potencjałowi cieplarnianemu pozostanie dłużej w użytku. Klimatyzatory pracujące na czynniku R-32 to najnowsze jednostki osiągające wyższe współczynniki wydajności chłodniczej przy kompaktowych rozmiarach.

LG

LG to jedna z najpopularniejszych firm wśród producentów klimatyzatorów. W naszej ofercie mamy klimatyzatory LG serii Standard, Standard Plus, Deluxe i ArtCool. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają sprężarki sterowane inwerterowo, które pracują w sposób ciągły nawet przy małym obciążeniu, dzięki zapewniają stały poziom chłodzenia i osiągają wysoką efektywność energetyczną.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/416 Split.png

Tryb ultra cichy to opcja wyróżniająca klimatyzatory LG. Jednostki wewnętrzne mogą pracować przy czterech różnych prędkościach wentylatora aby zapewnić optymalny komfort cieplny lub komfort akustyczny. Dla oferowanych przez nas jednostek wewnętrznych o mocy 2,5 kW lub 3,5 kW głośność na najniższym biegu wynosi tylko 20 dB, a więc klimatyzator jest praktycznie bezgłośny. W pozostałych trybach głośność wynosi odpowiednio 25 dB, 33 dB i 39 dB.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/417 Split.png

Regulacja nawiewu - Klimatyzatory LG standardowo wyposażone są w klapy o regulowanym położeniu umożliwiające dopasowanie nawiewu do potrzeb użytkownika. Przy pracy w trybie chłodzenia optymalny jest nawiew do góry pomieszczenia, który pozwala rozprowadzić zimne powietrze po całym pomieszczeniu. Podczas grzania ciepłe powietrze nawiewane jest w dół, aby wypchnąć zimne powietrze gromadzące się przy podłodze. Użytkownik w każdej chwili może zmienić ustawienie klap.

Wszystkie klimatyzatory LG są wyposażone w nowoczesne sprężarki rotacyjne i mogą wydajnie pracować również w trybie grzania. Każda jednostka wewnętrzna wyposażona jest w filtr chroniący przed kurzem, sierścią i innymi zanieczyszczeniami.

Samsung

Samsung to jedna z najbardziej znanych firm wśród producentów klimatyzacji. W naszej ofercie mamy wiele urządzeń klimatyzacyjnych w tym jednostki wewnętrzne ścienne, kasetonowe, kanałowe i przypodłogowe. Samsung ma bogatą ofertę sterowników przewodowych i bezprzewodowych, a także oferuje sterowanie klimatyzacją przy użyciu smartfona czy tabletu.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/418 Split.png

Intuicyjne sterowanie - Firma Samsung znana jest z produkcji wysokiej jakości elektroniki użytkowej. Urządzenia Samsung są wyposażone w wygodny interfejs i mogą być łatwo programowane według życzenia użytkowników.

tl_files/Produkty/Split/Nasza oferta/419 Split.png

Łatwe czyszczenie - Jednostki wewnętrzne Samsung wyposażone są w łatwy do czyszczenia filtr, który może być czyszczony przy użyciu zwykłego odkurzacza. Górna pokrywa urządzenia może być łatwo zdjęta, aby zapewnić dostęp do wewnętrznej części filtra.

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40