Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty Klimatyzatory Split Klimatyzacja - Dla firmy

Klimatyzacja - Dla firmy

Urządzenia typu split zapewnią wydajne chłodzenie w Twojej firmie

Klimatyzacja do firmy musi zapewniać komfort pracownikom i klientom przez cały rok zarówno poprzez chłodzenie, jak i grzanie pomieszczeń. Firma ART-KLIMA sprzedaje, dostarcza i serwisuje klimatyzatory komercyjne wszelkich rozmiarów od urządzeń typu split i multisplit po potężne układy VRF z agragatami ECOi lub Gazowymi Pompami Ciepła. Uniwersalne jednostki do montażu pod sufitem lub przy podłodze są idealnym rozwiązaniem dla zróżnicowanego zapotrzebowania.

Klimatyzatory typu split to dobre rozwiązanie dla bardzo małych obiektów np. kiosków, a także dla większych obiektów w których chcemy zainstalować niezależne instalacje chłodniicze dla każdego z pomieszczeń.

Split czy multisplit?

Klimatyzacja do firmy musi zapewniać komfort pracownikom i klientom przez cały rok zarówno poprzez chłodzenie, jak i grzanie pomieszczeń. Firma ART-KLIMA sprzedaje, dostarcza i serwisuje klimatyzatory komercyjne wszelkich rozmiarów od urządzeń typu split i multisplit po potężne układy VRF z agragatami ECOi lub Gazowymi Pompami Ciepła. Uniwersalne jednostki wewnętrzne do montażu pod sufitem lub przy podłodze są idealnym rozwiązaniem dla zróżnicowanego zapotrzebowania.

tl_files/Obiekty Referencyjne/OR Budynki Biurowe/SPLIT - OSM/Jednostki zewnetrzne LG Inverter.JPG

Klimatyzatory typu split to dobre rozwiązanie dla bardzo małych obiektów np. kiosków, a także dla większych obiektów w których chcemy zainstalować niezależne instalacje dla każdego z pomieszczeń. Dla większych obiektów polecamy systemy multisplit, a w przypadku zapotrzebowania powyżej 10 kW również systemy mini VRF serii ECOi.

 

tl_files/Produkty/Split/z3 Dla firmy/431 Split.pngNowa seria urządzeń PACi

Nasza firma ma w ofercie m.in. klimatyzatory Panasonic serii PACi dedykowane dla szczególnie wymagających klientów komercyjnych. Urządzenia PACi w przeciwieństwie do zwykłych splitów wyposażone są w bardziej wydajne sprężarki, dzięki czemu mogą działać przez cały rok na zmianę grzejąc lub chłodząc pomieszczenia biurowe lub handlowe. Klimatyzatory PACi mogą działać w trybie chłodzenia aż do -15 °C, dzięki czemu nadają się do serwerowni i innych pomieszczeń wymagających całorocznego chłodzenia. Pracując w trybie grzania klimatyzatory PACi zachowują wysoką moc grzewczą aż do temperatury -20 °C, mogą więc pracować jako główne źródło ciepła dla budynku.

Jednostki zewnętrzne PACi mogą współpracować ze wszystkimi jednostkami wewnętrznymi Panasonic, w tym z jednostkami ściennymi, kasetonowymi, podstropowymi i kanałowymi. Również systemy sterowania są takie same jak dla większych, profesjonalnych urządzeń klimatyzacyjnych Panasonic.

Dzięki wydajnym sprężarkom i wysokiemu napełnieniu czynnikiem chłodniczym systemy PACi mogą być wyposażone w orurowanie o długości do 75 metrów, zaś różnica wysokości pomiędzy jednostką zewnętrzną a jednostkami wewnętrznymi może osiągać aż 30 metrów dla jednostki zewnętrznej umieszczonej na górze i 15 metrów dla jednostki wewnętrznej umieszczonej na dole. Systemy PACi wyposażone są w jeden zawór rozprężny w jednostce zewnętrznej, co oznacza, że jednostki wewnętrzne muszą być umieszczone na jednej kondygnacji.

Wszystkie jednostki wewnętrzne

Firma ART-KLIMA posiada w ofercie klimatyzatory ścienne, kanałowe i inne w wielu rozmiarach i kształtach. Nasze rozwiązania dostosowane są do każdego typu i wielkości pomieszczenia. Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszym rozwiązaniem w zakresie mocy od 2 kW do 5 kW mocy chłodniczej. Do większych pomieszczeń polecamy jednostki wewnętrzne kasetonowe i kanałowe.

tl_files/Produkty/Split/z2 Dla domu/422 Split.jpg

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40