Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna O firmie Energooszczędność

Szukamy nowoczesnych technologii, które zużywają mniej energii

 

Stosujemy następujące rozwiązania:

- Nowoczesne systemy GHP – Gazowe Pompy Ciepła – zużywające do 99% mniej energii elektrycznej w porównaniu do systemów tradycyjnych zasilanych energią elektryczną. Koszty eksploatacji są do 70% mniejsze.

– Mikro-kogeneracja, trigeneracja skojarzone układy do równoczesnej produkcji energii elektrycznej ciepła i chłodu. Koszty eksploatacji są do 90% mniejsze.

- Systemy Adsorpcji - układy produkcji chłodu z ciepła odpadowego. Koszty eksploatacji są do 90% mniejsze.

- Najnowsze systemy Pomp Ciepła powietrze-woda służące do ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej zarówno w nowych jak i w istniejących instalacjach. Koszty eksploatacji są do 50% mniejsze w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi.

- Najnowsze systemy klimatyzacji VRF o wysokich współczynnikach efektywności energetycznej i szeregu rozwiązań technicznych oraz systemów odzysku ciepła umożliwiających ciągłe obniżanie zużycia energii. Koszty eksploatacji są do 70% mniejsze w porównaniu do istniejących zamontowanych systemów.

- RENEWAL – wymiana starych systemów VRF na R22 na nowe systemy klimatyzacji VRF na R410A bez wymiany istniejącej instalacji chłodniczej. Koszty eksploatacji są do 70% mniejsze w porównaniu do istniejących zamontowanych systemów.

- Systemy wentylacji rozproszonej z wymiennikami odzysku ciepła dają duży efekt zwłaszcza przy współpracy z systemami GHP oraz zaawansowaną automatyką i czujkami CO2.Dostarczamy powietrze gdy zaistnieje taka potrzeba, w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu oraz w miejscu, w którym jest ono akurat potrzebne. Koszty eksploatacji są do 90% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych systemów wentylacji.

- Klimatyzatory inwerterowe o wysokich współczynnikach efektywności energetycznej. Koszty eksploatacji są do 50% mniejsze w porównaniu klimatyzatorów on-off o stałej wydajności. Ulepszamy istniejące rozwiązania projektowe lub już wykonane instalacje.

Realizujemy to w taki sposób by radykalnie zmniejszyć zużycie energii przy równoczesnych minimalnych nakładach inwestycyjnych.

Możemy pochwalić się realizacjami, w których przy kilku zmianach w stosunku do dokumentacji projektowej, równocześnie nie podnosząc kosztów inwestycyjnych, obniżyliśmy zużycie energii aż 10-ciokrotnie.

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40