Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty Chillery Adsorpcyjne Chillery Adsorpcyjne - Zastosowania

Chillery Adsorpcyjne - Zastosowania

Idealne dla chłodnictwa. Chiller napędzany ciepłem.

Wykorzystanie dostępnego ciepła do wydajnego chłodzenia. Więcej niż dekadę temu firma Sortech zmieniła tą mglistą ideę w rzeczywistość opracowując technologię adsorpcji. Agregat zbudowany jest analogicznie do klasycznego chillera sprężarkowego, ale wykorzystuje ciepło jako źródło zasilania. Wykorzystując tą zasadę oszczędza nie tylko energię elektryczną obniżając koszty działania ale jest również przyjazny środowisku. Agregat chłodniczy pracuje na zasadzie adsorpcji. dzięki wykorzystaniu dwóch adsorberów chłód będzie generowany cyklicznie .

Agregat adsorpcyjny firmy Fahrenheit bazujący na sprawdzonych rozwiązaniach firmy Sortech może być wykorzystany praktycznie wszędzie tam gdzie jest wymagane chłodzenie w małym i średnim zakresie. Dzięki połączeniu modułów, możemy skutecznie realizować projekty do łącznej wydajności chłodniczej 310 kW. Analogicznie jak standardowy chiller zasilany elektrycznie agregat idealnie nadaje się do chłodzenia biur czy np. budynków użyteczności publicznej. W połączeniu z jednym z koogeneracją (CHP), kolektorami słonecznymi, lokalnym czy centralnym systemem sieci ciepłowniczych lub po prostu ciepło odpadowe agregaty adsorpcyjne zapewniają najwyższy możliwy poziom efektywności energetycznej.

Dodatkowo nasze agregaty mogą pracować jako pompa ciepła w trakcie zimy wspierając systemy grzewcze w budynkach.

Zaufaj wysokiej jakości produktom firmy Fahrenheit dla zapewnienia maksymalnej sprawności, optymalnej integracji oraz najwyższej możliwej niezawodności !

Agregaty adsorpcyjne nowej generacji

Siedziba oraz fabryka firmy Fahrenheit, z którą współpracujemy, jest zlokalizowana w Niemczech. Firma Fahrenheit jest liderem w opracowaniu i produkcji technologii adsorpcji na rynku światowym. Firma jest znana ze swoich profesjonalnych i całościowych rozwiązań. Nasi klienci będą czerpać zyski z naszej kompleksowej obsługi razem z wiedzą "know-how" dotyczącą chłodnictwa wysoko temperaturowego.
Nasza dynamiczna i otwarta struktura firmy odgrywa ważną rolę w optymalizacji finansowego rozwoju Sortech jednocześnie stawiając potrzeby klienta na pierwszym miejscu.

Od 2002 roku badania i rozwój stanowiły siłę napędową technologii chillerów adsorpcyjnych. W oparciu o nasze własne pomysły zgodne z wymogami naszych klientów, produkujemy innowacyjne energooszczędne i opatentowane rozwiązania dla potrzeb produkcji i magazynowania zarówno chłodu, jak i ciepła wszędzie tam gdzie jest potrzebne chłodzenie, a dysponujemy nadmiarem ciepła.

Nasi dostawcy posiadają ponad 20 krajowych oraz międzynarodowych patentów związanych z wysokotemperaturowym chłodnictwem oraz rozwiązaniami technologicznymi wykorzystującymi stałe sorbenty takie jak: żel silikonowy lub zeolity.

Agregaty adsorpcyjne Fahrenheit opracowywane i produkowane w Niemczech - umożliwiające nadzwyczajne oszczędności energii - stały się odpowiedzią na ciągły wzrost zapotrzebowania na efektywność energetyczną w budynkach oraz w procesach przemysłowych.

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40