Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Komfort

Komfort

Komfort

Energooszczędność

Energooszczędność

Energooszczędność

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jakość

Jakość

Jakość

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodność

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

Dopasujemy się

do Twoich potrzeb

strona główna Produkty Chillery Adsorpcyjne Chillery Adsorpcyjne - Instalacja i Eksploatacja

Chillery Adsorpcyjne - Instalacja i Eksploatacja

Łatwa instalacja w biurach i budynkach mieszkalnych.

Agregaty adsorpcyjne oferowane przez firmę ART-KLIMA mogą być wykorzystane praktycznie wszędzie tam gdzie jest wymagane chłodzenie w małym i średnim zakresie. Dzięki połączeniu modułów, możemy skutecznie realizować projekty od 5 kW aż do łącznej wydajności chłodniczej przekraczającej 310 kW. Analogicznie jak standardowy chiller zasilany elektrycznie agregat idealnie nadaje się do chłodzenia biur czy np. budynków użyteczności publicznej. W połączeniu z koogeneracją (CHP), kolektorami słonecznymi, lokalnym czy centralnym systemem sieci ciepłowniczych lub po prostu ciepło odpadowe agregaty adsorpcyjne zapewniają najwyższy możliwy poziom efektywności energetycznej.

tl_files/Produkty/Ad/4 inne/341a Ad.pngtl_files/Produkty/Ad/4 inne/341b Ad.pngtl_files/Produkty/Ad/4 inne/341c Ad.pngtl_files/Produkty/Ad/4 inne/341d Ad.png

Dodatkową zaletą oferowanych przez nas agregatów firmy Fahrenheit jest modułowa budowa, brak toksycznych oraz łatwopalnych substancji, a także bardzo cicha praca, umożliwiająca montaż na poddaszach i w piwnicach.

Idealne dla przemysłu. Idealne dla Ciebie.

Chillery adsorpcyjne mogą być łatwo dostosowane do różnorodnych źródeł ciepła. Modułowa budowa i szeroki zakres temperatur pracy pozwala na zasilanie ciepłem odpadowym z maszyn i procesów technologicznych, ciepłem z instalacji solarnej, sieci ciepłowniczej lub ciepłem odpadowym z kogeneracji.

tl_files/Produkty/Ad/4 inne/342 Ad.png

Od branży związanej z żywnością oraz branży maszyn i urządzeń technicznych aż po przemysł związany z przeróbką plastiku -  nasze agregaty możemy zastosować wszędzie tam gdzie mamy możliwość wykorzystania nadmiarowej ilości ciepła. W ten sposób będziesz miał mozliwość wykorzystania wcześniej nie używanego do niczego ciepła technologicznego (odpadowego) na potrzeby inteligentnego chłodzenia procesów technologicznych lub budynków. Dodatkowo nasze agregaty mogą pracować jako pompa ciepła w trakcie zimy wspierając systemy grzewcze w budynkach. Jako rezultat obniżysz koszty energii elektrycznej w swoim obiekcie stosując własną ekologiczną koncepcję efektywności energetycznej, a w tym samym czasie postawisz na niezawodne źródło chłodzenia.

Agregaty adsorpcyjne oferowane przez firmę ART-KLIMA opracowywane i produkowane w Niemczech umożliwiające nadzwyczajne oszczędności energii - stały się odpowiedzią na ciągły wzrost zapotrzebowania na efektywność energetyczną w budynkach oraz w procesach przemysłowych.

Eksploatacja

Chillery adsorpcyjne z naszej ofery są hermetycznie zamkniętymi urządzeniami próżniowymi pracującymi wyłącznie na zasadzie odparowania i skraplania pary wodnej. Dzięki brakowi ruchomych części nasze urządzenia są ciche, niezawodne i trwałe. Chillery adsorpcyjne nie zawierają szkodliwych, ani łatwopalnych substancji, dzięki czemu mogą być instalowane w bezpośrednim sąsiedztwie ważnej infrastruktury.

tl_files/Produkty/Ad/4 inne/343 Ad.png

Wytwarzanie wody lodowej jeszcze nigdy nie było tak proste!

Agencja Interaktywna Migomedia
5.6.40